Je to vo vzduchu.
Cítite?
Že čo?
No predsa prísľub zmien.
Áno, mnohí z nás sú skeptickí, mnohokrát zažili podraz, klamstvo a už neveria, že sa niečo zmení. Ak prestaneme veriť v zmenu, tak ona nemá šancu nastať. A nielen šancu, ale nemá ani dôvod prísť. Vždy tvrdím, že ak by zmena nastala okamžite po vyslovení požiadavky, tak by sme si ju nevážili. Je to bohužiaľ v našej prirodzenosti. Tak verme v príchod zmeny a niečo pre ňu spravme.