Rok blázna

Vítam vás na podstránke nášho Občianskeho združenia s názvom „Bez náhubku“. Ako prvou aktivitou, ktorá bude štartovacím motorom nášho (možno neskôr i vášho) OZ, je kniha „Rok blázna“.

So spoluautorom, ktorý píše pod pseudonymom René Skalný, sme ju pre vás pripravovali celý rok. Pôvodná myšlienka bola prostá: Dať na papier to najlepšie zo scenárov Vašich obľúbených videí, prakticky od začiatku mojej tvorby. A možno aj trochu viac… Niečo zo zákulisia, postrehy, či politicky nekorektné srandičky, ktoré by digitálny cenzor len tak nerozdýchal.

Ale podarilo sa nám to len čiastočne. Chcem povedať, že to všetko tam je – míľniky novej, covidovej éry, aj humor tak čierny, že by mohol zbierať bavlnu. Napokon, za všetko hovorí podtitul nášho debutu:

„Rok blázna – Satira, ktorá spoľahlivo urazí každého!“

Ale pri tom písaní sme sa nejako odtrhli z reťaze a fantázii sme nechali voľný priebeh. Na 248-mich stranách nájdete nielen politickú satiru, ale aj podstatnú časť môjho súkromia (miestami dokonca viac, ako by som aj chcel), niekoľko plnotučných (!) poviedok, či dokonca pasáže, ktoré odhaľujú zákulisie šoubiznisu a vysokej politiky, alebo aj také, ktoré ponúkajú konkrétne riešenia, ako z toho von.

Napriek rozsahu, je z toho vo výsledku svieže dielko, v ktorom si osviežime pamäť udalosťami (a ich dôsledkami) z dôb nedávno minulých a spolu sa ponoríme do vôd sarkazmom zafarbenej fikcie a neodmysliteľného humoru.

Zatiaľ sa bránime tomu, že by bola kniha vo voľnom predaji.

Ale nezúfajte!

Dá sa jednoducho získať. Ale len ako exkluzívny darček pre každého z fanúšikov, ktorý podporí občianske združenie „Bez náhubku“ sumou minimálne 17,90€ (v tejto cene je už zahrnuté balné a poštovné ako doporučený list)

Kniha Rok blázna, Juraj Štubniak

Ako objednať knihu?

Keď budete robiť bankový prevod, do správy pre prijímateľa, prosím, napíšte:
RokBlazna/meno/vaša adresa

Správa by mala vyzerať asi takto:
RokBlazna/Jan Novak/Zahradnicka 78/94002 Nove Zamky
(Prosím dodržte presne tento tvar, aj tie lomky tam majú svoj význam. Správu nepíšte celú veľkými písmenami, napíšte ju tak ako vidíte vo vzore, ušetríte mi veľa času )

V prípade ak by ste si chceli zadovážiť dve knihy naraz, minimálna očakávaná podpora je 33,90€. V tom prípade správu upravte na: 2RokBlazna/Jan Novak/Zahradnicka 78/94002 Nove Zamky

Pre ostatné prípady ma kontaktujte na mail.

OZ Bez náhubku má číslo účtu: SK56 8330 0000 0023 0232 5416 FIOZSKBAXXX

Pre vaše pohodlie a platbu smartbankingom som vytvoril aj QR kód, len vás prosím nezabudnúť doplniť/vymeniť text správy pre prijímateľa kvôli identifikácii.

Do zahraničia budeme záujemcom posielať tiež, treba ma však dopredu osloviť mailom, nakoľko poštovné je rôzne. Pre väčšinu štátov EU je minimálna čiastka podpory s doposielaním jedného výtlačku prostredníctvom doporučeného listu vo výške min.: 22,70€

Pre priateľov z Českej republiky pripravujeme možnosť prevodu v CZK a posielanie prostredníctvom Českej pošty za české ceny. Už budúci týždeň!

Nech sa vám príjemne číta!

Váš Juraj

prevod 1 kniha