Konečne tu máme uhorkovú sezónu. Nie je celkom uhorková, lebo čert a progresívne nižšie formy života nikdy nespia. Nakoľko máme prestávku od veľkých politických tém, tak sa boj úchylákov a bezmozgov sústredil na potieranie posledných fragmentov národnej identity a s nimi súvisiace provokácie.
Nájde sa už konečne niekto, kto tomu spraví rázny koniec?
#jurajstubniak