Od roku 2020 si pri politikoch kladiem neustále tú istú otázku. Či je väčšie nebezpečenstvo pre národ ich hlúposť, alebo zloba či zákernosť. Neviem sa stále rozhodnúť. Jednoduché je to len v tom prípade, ak sa tieto dve vlastnosti stretnú v jednom jedinom jedincovi. A že ich máme dostatok! Aj by sme ich mohli exportovať. Len asi každá krajina má takýchto svojich „pacientov“, ktorí majú na zemi jediné poslanie: znepríjemňovať až likvidovať životy blížnych svojich….
#jurajstubniak