Naša spoločnosť sa už viac ako päť rokov zmieta vo vášňach závisti a hlavne nenávisti. Všetci sme dúfali, že po odchode pacientov, amatérov a zlosynov z riadiacich kresiel štátu sa situácia upokojí, ale nestalo sa tak. Negatívne pochody sa hlboko zasiali do myslí inak mierumilovných občanov a sú stále priživované sprofanovanými politikmi a skorumpovanými médiami.
Dá sa vôbec ešte niekedy vystúpiť z tohto bludného kruhu?