Plyn už syčí z trouby ven… spieva v pesničke Lucia Bílá, s ktorou sa nám stretli naše mená na dvoch úspešných albumoch kedysi v praveku. Čelíme teraz opačnému problému. Najplynofikovanejšia krajina v Európe je nútená spoliehať sa na svoje zásobníky, lebo samozvaný a nelegitímny ukrokokainista sa tak rozhodol.
Nezávidím premiérovi tancujúcemu „odzemok“ v mínovom poli, kde nášľapných mín (hlavne domácej výroby) stále len pribúda.
Zdá sa, že všetko je súčasťou akéhosi plánu.
Plánu zostúpiť až na samé dno a po vyčerpaní všetkých nezmyselných možností sa začať chovať rozumne. V opačnom prípade sa môžeme chystať na hromadnú eutanáziu…
#jurajstubniak