Po krátkej pauze, ktorú som využil na intenzívny oddych (spomeniem v úvodných pindoch) som tu opäť s mojimi a verím, že aj vašimi postrehmi na kolotočiarsky cirkus, ktorý sa odohráva v našom malom mikrokozme. Je mi ľúto, že politika sa nejako vytratila z verejného života a spoločnosť sa zaoberá výlučne len osobnými útokmi a pseudokauzami.
Nepriateľ si teda v tichosti, ktorú nenaruší neexistujúca investigatívna žurnalistika, ďalej slobodne kuť svoje smrtiace pikle ako ďalej ožobračovať dôverčivé obyvateľstvo a v konečnom dôsledku vymazať jeho existenciu z územia jeho predkov.
#jurajstubniak