Vôbec som nemienil dnes vysielať. Robotu som odviedol, niektorí moji diváci si to všimli a poďakovali mi za kus odvedenej práce. Oslavy prenechám víťazom, zaslúžia si to. Ale treba si uvedomiť, že toto je len začiatok a nový prezident má veľa nevďačnej a nepochopenej práce pred sebou. A je úlohou nás, hlavne nás, ktorí sme k tomuto víťazstvu prispeli, monitorovať jeho prácu, pomáhať mu, ale ak bude treba , aj vyjadriť svoj nesúhlasný názor.
Boh nám pomáhaj!
Dnes to bude extrémne krátke, nestíham agrotermíny v záhrade….
#jurajstubniak