Tento stream som vôbec neplánoval. Preto aj budem vysielať len s minimálnou prípravou a očakávam, že sa v živom chate zapojíte do debaty v hojnom počte. Niektoré veci a deje okolo nás sú v pohybe a iné, v riešenie ktorých sme pri urnách dúfali, zas spia.
Je mi jasné, že svojou troškou nepohnem dejinami, ale aspoň budem môcť povedať – pokúsil som sa!
A čo vy?